Category: DEFAULT

Agnes - XIII. Století - Vampir Songs For Agnes (CDr)


1995
Label: Heretic Records (2) - none • Format: CDr • Country: Czech Republic • Genre: Rock • Style: Goth Rock
Agnes - XIII. Století - Vampir Songs For Agnes (CDr)

Agnes, Agnes, Agnes kde tě mám. Agnes to jméno v kamenech mluví k nám. A minulost vrací se. Agnes kdo tě znal a kdo byl tvůj. než šla do kláštera. Agnes ty dívko zapomenutá. Ou Agnes je volání když hodiny jdou. A roky pozpátku letí. /:Ou Agnes:/3x.

XIII Stoleti - Vampire Songs [Tajemstvi Gotickych Archivu] album Track listing: No. Title: Size: 1. XIII Stoleti - Stigmata Vampire 3: Mb: download: 2. XIII Stoleti - Mr. Psycho (Hellraiser Version).mp3: Album: Vampir Song For Agnes mp3 download Year: Artist: XIII Stoleti.

XIII. Století: Vampir Songs For Agnes (Album) 2 versions: Heretic Records (2) none: Czech Republic: Sell This Version: 2 versions: HMP 4P: XIII. Století: Nosferatu (Album) 4 versions: Happy Music Production.

X XIII. století - lyrics. songs lyrics. playlist. photos. concerts. Frankenstein () Video Karaoke Displayed. Frankenstein Bohové na strojích - Hindenburg-der Rotte Baron Version Chaotica Add a song. Vampire Songs for Agnes () Video Karaoke Displayed. Valpurgina noc

Album obsahuje archivní, studiové a některé dosud nevydané nahrávky. Proto doplňující podtitul alba zní "Tajemství gothických archivů". Skladby 4 - 12 představují doposud nepublikované album z roku "Vampir Songs for Agnes", které je doplněno, remixy, singly a bonusovými písněmi z pozdějších let.


Funky - Various - Hardstyle Sessions 7 (CD) Years May Come, Years May Go Stealing Happy Hours

1 thoughts on “Agnes - XIII. Století - Vampir Songs For Agnes (CDr)”

  1. X XIII. století Vampire Songs for Agnes. Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Playlist Karaoke Sdílej. Ukaž píseň na Ohně co vzplanou někdy k ránu Když měsíc kroky prodlouží A větve stromů jak v umírání Své pahýly k zemi položí.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING